Upravit stránku

Divize VÝŽIVA A ZDRAVÍ

Divize VÝŽIVA A ZDRAVÍ

správnou výživou k lepšímu životu
Kontaktujte nás

Společnost Forsapi s.r.o. byla založena v květnu 2005 v Praze jako konzultační společnost, jejíž úlohou je konzultace problémů s odborníky v daném oboru a výběr optimálního řešení. Společnost Forsapi s.r.o. je rozčleněna na několik sekcí, z nichž každá se zabývá samostatnou činností. Jednotlivé divize firmy Forsapi nabízejí konzultační služby, poradenský servis v oboru výživy a nutriční péče, publikace na zajímavá témata. Na našich stránkách vás budeme informovat o dietách a výživových doporučeních.

Novinky

NOVÝ TERMÍN - 8. ročník Video-semináře Urologické kliniky FN Hradec Králové

8. ročník Video-semináře Urologické kliniky FN Hradec Králové se uskuteční v...

Kurz pro žadatele o nutriční licenci F016 - 1. a 2. část

Ve dnech 2. - 4.11.2020 v Hradci Králové v Penzionu Nad Oborou proběhne základní kurz pro...


Činnosti divize VÝŽIVA A ZDRAVÍ

Kongresy, sympozia, školení a semináře

Kongresy, sympozia, školení a semináře

Nabízíme komplexní přípravu a uspořádání kongresových akcí podle libovolného zadání, optimalizace výběru kongresových kapacit, vypracování rozpočtového záměru, postavení a realizace kongresového projektu, zajištění komplexních kongresových služeb spočívajících v oslovení a kontaktování účastníků, speakerů, vystavovatelů, sponzorů, navržení, zpracování a distribuce kongresových informací a tisků. Zorganizujeme komplexní registrační a ubytovací servis , všestranně spolupracujeme na přípravě a řešení odborného programu. Zajistíme kvalitní občerstvení-catering, dopravu včetně transferu, společenský a doprovodný program a všechny služby pro účastníky. Prezentace kongresů, konferencí a dalších akcí je založená na individuálním grafickém pojetí, sladěném s kongresovými tisky, propagačními materiály a ostatními prezentacemi.

Aplikace Nutricount

Aplikace Nutricount

Aplikace Nutricout na základě anamnézy pacienta stanoví dle vzorců doporučený příjem energie, živin, minerálů, vody a vlákniny. Tuto potřebu pak porovnává s nutričními hodnotami jeho stravy, enterální a parenterální výživy. Databáze aplikace kalkuluje s přípravkky dostupnými na našem trhu, ale dokáže také započítat příjem stravy per os dietou.

Výsledky lze tisknout a zasílat nemocniční lékarné k přípravě výživy, složení vaku lze tisknout ve formátu, který se lepí na hotový vak konkrétního pacienta. Cílem aplikace Nutricount je pomoci lékařům efektivněji léčit pacienty a snížit počet těch, kteří trpí podvýživou a nedostatek živin jim komplikuje a prodlužuje jejich léčbu.

Aplikace Nutriservis

Aplikace Nutriservis

Aplikace Nutriservis je jedinečný informační a poradenský systém, který vám umožňuje dodržovat zdravou životosprávu, zdravým způsobem redukovat tělesnou hmotnost nebo volit správnou stravu v případě jakéhokoliv zdravotního omezení nebo při plánování náročného sportovního výkonu. Systém Nutriservis zahrnuje odborné poradenství nutričních terapeutů a software, který Vám umožní sestavit si jídelníček nebo mít pod kontrolou příjmy cukrů, tuků, cholesterolu a 12 dalších klíčových látek.

Nakladatelství Nutrilitera

Nakladatelství Nutrilitera

Správná výživa je především u pacientů se závažnějším onemocněním velmi důležitým faktorem a může zásadně přispět ke zlepšení zdravotního stavu či vyléčení. Pacientům nabízíme knižní tituly, které jsou průvodci dietou při onemocněních jako je cukrovka, crohnova choroba, celiakie, nádorová onemocnění, onemocnění jater, ledvin, žaludku či slinivky, osteoporóze nebo obezitě. V našich publikacích se také zaměřujeme na další témata spojená se zdravou výživou a nabízíme také odborné knihy pro lékaře, které slouží jako výukový materiál.

Lepicol plus